O FIRMIE

Jesteś tutaj:

 

Firma Handlowo Usługowa auto-mar specjalizuje się w imporcie używanych samochodów pożarniczych z przeznaczeniem dla jednostek ochrony przeciwpożarowej. Naszymi Klientami są Straż Pożarna i jednostki OSP.

Wszystkie oferowane przez nas wozy strażackie dostępne są do oględzin na naszym placu, istnieje możliwość jazdy próbnej i sprawdzenia podzespołów auta. Sprzedajemy samochody pożarnicze znanych marek, takie jak: Ford, Opel, Iveco, Fiat, Mercedes-Benz, Renault, w idealnym stanie technicznym, doposażone tak, aby zadowolić najbardziej wymagających Klientów. Dokładamy także wszelkich starań, aby wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom i życzeniom Kontrahentów.

Decydując się na zamówienie z auto-mar wozy strażackie, mają Państwo gwarancję rzetelnej i fachowej współpracy. Mogą być Państwo pewni, że wybrany samochód strażacki będzie w idealnym stanie technicznym, doposażony tak, by sprostać wszelkim wymaganiom. Pomagamy w dopełnieniu wszelkich formalności, wóz strażacki otrzymają Państwo z kompletem przetłumaczonych dokumentów, lub już zarejestrowany w Polsce, tak, aby zminimalizować wszelkie formalności z Państwa strony. Istnieje możliwość rozłożenia płatności w transzach.

Staramy się pokazać na naszej stronie możliwie jak najdokładniejsze zdjęcia, w razie wszelkich pytań zapraszamy do kontaktu.

Zapraszamy do współpracy